N A S Z A  F I L O Z O F I A

O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej Kliniki. Stomatologia OLDENT to nowe miejsce stomatologii rodzinnej w Tłuszczu. Placówka powstała z myślą nie tylko o mieszkańcach miasta, ale również okolicznych miejscowości, aby zapewnić profesjonalne i kompleksowe leczenie stomatologiczne w miejscu przyjaznym i nowoczesnym. Nasza klinika jest kompletnie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, posiada odrębna pracownie radiologiczna a 3 stanowiska pracy gwarantują Państwu najwyższy komfort leczenia, intymność oraz oczekiwane efekty.

Nasi lekarze zapewniają leczenie bez bólu i …stresu!
Z przyjemnością gościmy u nas dorosłych, dzieci a także osoby starsze. Dzięki wizycie w naszym gabinecie wizyta u dentysty będzie Ci się kojarzyć już tylko przyjemnie. Twój zdrowy i piękny uśmiech jest dla nas powodem do największego zadowolenia.

Zapraszamy serdecznie 🙂

Dodatkowo

Zapewniamy

  • Parking dla klientów
  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Zapewniamy najwyższe standardy sterylności w czasie zabiegu, dodatkowo system wentylacji wyposażony w czujniki jakości powietrza na bieżąco monitoruje i w razie konieczności oczyszcza, jonizuje oraz sterylizuje dzięki czemu powietrze w gabinecie spełnia najwyższe standardy jakości rekomendowane dla pomieszczeń zabiegowych
  • Atutem miejsca jest nowoczesne wyposażenie: unit A-dec oraz radiologia Sirona to amerykańskie marki, które są w czołówce światowych producentów niezawodnych sprzętów dentystycznych premium. Posiadamy też znieczulenie komputerowe oraz kamerę wewnątrzustną służącą do diagnostyki.

P O Z N A J  N A S

Nasz zespół

Zdjęcie zastępcze

Dr Katarzyna Mąkosa

Ortodoncja

Absolwentka kierunku stomatologicznego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Staż podyplomowy odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach, aby móc stosować najnowsze i najlepsze metody leczenia.

Życzliwym nastawieniem do pacjentów
i poczuciem humoru stara się stworzyć przyjazną atmosferę towarzysząca leczeniu.

Zdjęcie zastępcze

Dr Magdalena Pap

Stomatologia zachowawcza i endodoncja pod mikroskopem

Studia Lekarsko-Dentystyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2016 r. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie poszerzała swoją wiedzę ze stomatologii pod kierunkiem wielu specjalistów.

W codziennej pracy kładzie nacisk na stałe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach oraz samokształcenie. Jest lekarzem cierpliwym i wyrozumiałym. Zawsze wykonuje zabiegi z należytą starannością i przeprowadza je w komfortowej dla pacjenta atmosferze.

Zdjęcie zastępcze

Dr Magdalena Kurek

Stomatologia ogólna

Kierunek Lekarsko-Dentystyczny ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i starszych dzieci, pracuje także w sedacji wziewnej.

W codziennej pracy emanuje spokojem i poczuciem humoru, przez co wizyty są nacechowane pozytywną atmosferą. Zawsze leczy z należytą starannością.

Zdjęcie zastępcze

Dr Iga Przybyła

Stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W swojej praktyce codziennej zajmuje się stomatologią zachowawczą,endodoncją oraz protetyką. To właśnie te obszary stomatologii stanowią kierunek jej ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Bez problemu dogaduje się również z najmłodszymi pacjentami. Wizyty u niej są pełne dobrego humoru i znakomitych efektów prac protetycznych. Prywatnie miłośniczka kitesurfingu.

 

Zdjęcie zastępcze

Dr Magdalena Ciuryło

Stomatologia dziecięca

Wykształcenie:

Ekspert w zakresie:

Zdjęcie zastępcze

Dr Agata Bartosiak

Stomatologia ogólna i estetyczna, periodontologia

Wykształcenie:

Ekspert w zakresie:

Zdjęcie zastępcze

Dr Katarzyna Bikiewicz

Chirurgia

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. Obecnie na ostatnim roku specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Warszawie gdzie szkoli się pod okiem najlepszych specjalistów w kraju.

Swoje umiejętności rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców.

W naszym gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Z empatią i starannością przyjmuje każdego swojego pacjenta oraz dokłada wszelkich starań aby wizyty przebiegały w bezstresowej i miłej atmosferze.

Zdjęcie zastępcze

Dr Grzegorz Lewandowski

 Chirurgia stomatologiczna

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizację z chirurgii stomatologicznej odbył w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej WUM. Posiada certyfikat umiejętności implantologicznych Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej- OSIS, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo- Twarzowej. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej UCK WUM w Warszawie.

Zajmuje się kompleksowo chirurgią jamy ustnej, zabiegami odbudowy kości oraz implantologią. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych.

W swojej pracy koncentruje się na pacjencie na tym aby sprawnie i bezboleśnie wykonać zabieg.